Hydraulic Directional Control Valve YHF RV Series

chigadzirwa: YHF / RV Hydraulic Directional Control Valve
Zvigadzirwa Zvinobatsira:
1. Max. kushanda 200bar
2. Kuderera kuderera kwekudzvinyirira mupombi yekuzora
3. Kuvimbika kushanda kwekushanda, kushushikana kudzvinyirira kugadzirisa.

Product Equipped:
For DRB-L Lubrication Pombi Series:
DRB-L60Z-H, DRB-L60Y-H, DRB-L195Z-H, DRB-L195Y-H, DRB-L585Z-H

 

YHF,-RV-Hydraulic-Directional-Control-Valve PrincipleHF / RV hydraulic directional control valve inoshandiswa kune yemagetsi ring-type centralized pombi mu lubrication system, iyo DRB-L pombi yekuzora inoburitsa girisi neimwe nzira uye kuendesa girisi kana mafuta kune maviri makuru ekupa pombi, yakananga switch spool yeHF / RV hydraulic directional control valve nekumanikidza kubva papombi huru. Iyo presetting pressure ye hydraulic direction inobvumirwa kugadziriswa nyore, iyo HF / RV valve chimiro chiri nyore, chakavimbika kushanda kushanda.

HF/RV Hydraulic Directional Control Valve Principle:
-Chiteshi cheT1, T2, T3, T 4 chinobatana kune imwechete yekubuda kune imwe mudziyo wekuchengetedza mafuta.
- Iyo girisi kana mafuta anobuda kubva pachinzvimbo 1 pombi inodyiswa kubva pachiteshi chekupinda S kuburikidza nehombe spool vharafu MP kune girisi / mafuta ekupa pombi L1 (pombi mutsara I) uye kumanikidzwa kwekufamba kwevatyairi slide valve Pp inoshandiswa kune the main spool left chamber. Iyo pombi yekupa mafuta L2 inovhurwa kune tangi yemafuta kuburikidza neT1 port.
-Kupera kwepombi yekugovera mafuta L1 yakabatana nechiteshi chekudzoka R1, uye kana kudzvanywa kumagumo kuchipfuura kudzvanywa kwekutanga, mutyairi spool anosundirwa kukamuri yekurudyi.
-Position 2 pilot slide valve Pp inofamba ichienda kurudyi, rutivi rworuboshwe rwemahombe spool valve Mp inovhurwa kune dura remafuta kuburikidza nechiteshi cheT3, pombi inobuda girisi inotsikirirwa kumucheto kwekurudyi kwevharuvhu huru, inosundidzirwa ku. rutivi rworuboshwe. Kubata pane chiratidzo chevhavha ye spool inorova sitiroko switch LS uye inotumira chiratidzo kunodzora kabati kuti imise pombi.
-Position 3 main slide valve Mp yakaenda kuruboshwe, kuti ipedze iyo inotungamira chinja chiito, pombi inobuda girisi zvakare neiyo main slide valve inotumirwa kune mains ekugovera pombi L2 (pombi Ⅱ), pombi yekupa mafuta L1 kune girisi/ mafuta reservoir kuburikidza neT2 port.

HF/RV Hydraulic Directional Control Valve Usage:
- Iyo YHF-L1 vharuvhu yakaiswa kune iyo DRB-L pombi yekuzora ine kuyerera kwe585 mL/min uye yakaiswa pahwaro ndiro. Iyo - YHF-L2 valve yakasungirirwa kuDRB-L lubrication pombi ine kuyerera kwe60 uye 195 mL/min.
-YHF-L1-mhando yevhavha yekugadzirisa screw dextral kuwedzera kudzvinyirira, kuruboshwe kudzika pasi. YHF-L2-mhando yevhavha yerudyi-ruoko yakagadzika kumanikidza pasi, kuruboshwe-kuruboshwe kuwedzera.
- Paunenge uchibvisa YHL-L2 valve kubva kuDRB-L lubrication pombi uye kubvisa chivharo cheYHF-L1 valve, kugadzirisa kugadzirisa screw kusunungurwa zvachose.

Kuodha Code YeHydraulic Directional Control Valve YHF/RV Series

HS-YHF (RV)-L-1*
(1)(2)(3)(4)(5)

(1) HS = NeHudsun Indasitiri
(2) YHF (RV) = Hydraulic Directional Control Valve YHF/RV Series
(3) L= Kudzvinyirira kwakanyanya 20Mpa/200bar
(4) series nhamba.
(5) Nokuda Kwemamwe Ruzivo

Hydraulic Directional Control Valve YHF/RV Series Technical Data

mhandoMax. DzvinyiriroAdj. PressureAdj. Pressure RangePressure KurasikirwaPipe Kubatanidzauremu
YHF-L1 (RV-3)200Bar50Bar30 ~ 60Bhari17Rc3446.5kg
YHF-L2(RV-4U)2.7M16x1.57kg

Hydraulic Directional Control Valve YHF-L1/RV-3 Dimensions

AVE Oil Air Lubrication Mixing Valve uye Air Oil Divider Dimensions

YHF-L1 Parts List:
1: Pipe I ine chiteshi chengarava Rc3/4; 2: Pipe II ine outlet port Rc3/4; 3: Girisi chengetedzo yekubatanidza chiteshi Rc3/4
4: Rc3/4 Screw bolt x2 ; 5: Pombi yekubatanidza Rc3/4 ; 6: Gomba rekuisa 4-Φ14 ; 7: Pressure adj. screw
8: Pipe I ine chiteshi chekudzoka Rc3/4; 9: Pipe II ine outlet port Rc3/4

Hydraulic Directional Control Valve YHF-L2/RV-4U Dimensions

AVE Oil Air Lubrication Mixing Valve uye Air Oil Divider Dimensions

YHF-L2 Parts List:
1: Kudzvanya cheki chiteshi mupombi yekudzoka Rc1/4; 2: Pressure adj. screw; 3: Kuchengetedza vharafu yekuisa chiteshi 4-M8
4: Pipe I ine chiteshi chengarava M16x1.5; 5: Pipe I ine chiteshi chekudzoka M16x1.5; 6: Pipe II ine chiteshi chekudzoka M16x1.5;
7: Pipe II ine outlet port M16x1.5; 8: Gomba rekuisa 4-Φ14 ; 9: Screw plug yeAnti-back pressure Rc1/4